Паливні брикети

завантаження 1 ПП "ДЕКС"

Паливний брикет НЕСТРО має циліндричну форма діаметром 65 мм. Довжина брикету 100-300 мм. Брикет виготовляється за допомогою преса, який має ударно-механічний принцип. Паливний брикет не має у своєму складі хімічних речовин, тому брикет спресовується за рахунок лігніну – природний продукт, який міститься у деревині.

Переваги:

Велика теплотворна здатність

Теплотворна здатність брикету становить 4500-5200 ккал/кг

Час горіння

Брикет має досить тривалий час горіння. У середньому він складає 3 години. Час горіння брикета щонайменше вдвічі більший, ніж у дров. При цьому виділяється велика кількість тепла, яке дозволяє підтримувати температуру в котлі. Час горіння змінюється в залежності від обладнання. Наприклад, у піролізних котлах загальна кількість горіння і тління може складати 14 годин.

Відсутній запах у вашому домі

Паливний брикет вважається бездимним паливом. Це вирішує проблему використання брикета в місті, де сусіди дуже делікатно ставляться до екологічного питання і при кожній нагоді викликають поліцію.  Це екологічно чистий продукт, за яким майбутнє розвитку теплоенергетики. Паливні брикети — ідеальний варіант для тих, хто думає про своє здоров’я. Дерев’яні брикети не викликають алергії і зовсім нешкідливі. Брикет з деревини не «стріляє», не «іскрить».

Кількість сірки і чадних газів

Чадний газ завдає шкоди навколишньому середовищу і руйнує озоновий шар Землі. Він не має запаху, але при цьому людина вдихає його в себе, наносячи колосальну шкоду власному здоров’ю, спричиняючи отруєння, яке іноді може призвести до смерті. Виділення чадного газу під час згорання палива:

  • Природний газ у 10 разів більший, ніж при згоранні брикета;
  • дизтопливо – в 15;
  • легкий кокс – в 30;
  • антрацит у 40 разів.

Викид сірки в повітря становить 0,01%.

09.08.2023 159 of 1651 1 ПП "ДЕКС"

Низька зольність

Паливний брикет має зольність в межах 1%. Наприклад, при згоранні бурого вугілля зола становить 40%, антрацита – до 20 відсотків, дров -15%. У зв’язку з цим немає потреби щоденного чищення топки.

Зручність зберігання, транспортування

Паливний брикет може зберігатися тривалий час. Для цього необхідно обмежити кількість вологи. Зберігати брикет потрібно на піддоні або в сухому приміщенні. Коли брикет потрапляє в вологу, він має властивість розсипатися. Таке паливо не придатне для використання. Фасовка в мішки по типу « біг-бег»;

09.089 ПП "ДЕКС"

Перевагою являєтьсе і те, що, на відміну від дров, можна визначити точний об’єм отриманого брикета. Ви повинні знати за що Ви платите.

Паливний брикет Нестро – це нова ера інноваційного палива!